У Запоріжжі зробили ремонт у 71-річному будинку — фото

Активні мешканці будинку по вул. Незалежної України, 50 А отримали затишні під’їзди та новорічні сувеніри під кожні двері

“Зелений центр Метінвест Запоріжжя” продовжує покращувати життя запоріжців. Найактивніші отримують не тільки можливість якісно змінити свої будинки та під’їзди, а й стають власниками приємних святкових бонусів.

Будинок 50 А по вул. Незалежної України був зведений у 1949 році. За цей час у ньому не проводилися ремонти. Стіни у під’їздах були обідрані, пошарпані, а панелі з колись синього кольору перетворилися на брудний.
У березні 2020 року тут було створено ОСМД, керівник якого і ініціював якісні зміни у будинку.

Активні мешканці будинку по вул. Незалежної України, 50 А отримали затишні під'їзди та новорічні сувеніри

— Будинок складний, має багато невирішених проблем. Тому коли ми дізналися, що можемо взяти участь у проекті “Допомога кожному”, вхопилися за цю ідею. І сьогодні вже маємо результати, — розповіла голова ОСМД по вул. Незалежної України, 50 А Світлана Василівна Живоглядова. — Завдяки фінансовій допомозі “Зеленого центру Метінвест Запоріжжя”, ми змогли зробити косметичний ремонт у під’їздах. Усі мешканці захоплюються, що під’їзди стали чистішими, світлішими і навіть ширшими — завдяки чистоті. Ми зустрічаємося, радіємо, обговорюємо.

Активні мешканці будинку по вул. Незалежної України, 50 А отримали затишні під'їзди та новорічні сувеніри

За словами менеджера проекту “Допомога кожному” Євгена Калініченка, мешканцям цього будинку було надано близько 100 літрів фарби та інший матеріал для проведення косметичного ремонту у під’їздах.

— Для проведення ремонту було відведено півтора тижні. Мешканці успішно справилися — ми бачимо результати. І сьогодні вони отримують подарунки за участь — килимки до дверей, — повідомив Євген.

Активні мешканці будинку по вул. Незалежної України, 50 А отримали затишні під'їзди та новорічні сувеніри

Керівник “Зеленого центру Метінвест Запоріжжя” Олександр Балаба наголосив, що проект “Допомога кожному” надає шанс запоріжцям власними руками покращити умови свого життя у будинках. Особлива увага приділяється будинкам, ремонт в яких не відбувався багато років.

— Ми допомогли матеріалами — люди зробили ремонт. Також сьогодні ми приїхали не з пустими руками. Ми дуже раді, що можемо допомогти мешканцям таких будинків, — підкреслив Олександр Балаба.ремонт
ремонт

Сообщение У Запоріжжі зробили ремонт у 71-річному будинку — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-zrobili-remont-u-71-richnomu-budinku-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top