У Запоріжжі з’явиться спецавтобус для перевезення поранених бійців

У Запоріжжі з’явиться спеціальний евакуаційний автобус для перевезення поранених бійців та лежачих хворих. Його переобладнають зі звичайного муніципального транспорту.

Як вважають медики, досвід евакуації людей з блокадного Маріуполя доводить, що транспорт для лежачих пацієнтів вкрай необхідний

«Ми проведемо цим автобусом кілька евакуацій, врахуємо недоліки і, я думаю, будемо розширяти цей напрямок. В евакуаційному автобусі буде 10-15 лежачих місць, відповідно апаратура для підтримки пацієнтів, в тому числі кілька для критичних, з повністю замкнутим циклом, з забезпеченням вентиляції легень тощо», — розповів начальник Запорізького військового госпіталю Віктор Писанко.

Додамо, що переобладнання муніципального автобуса на евакуаційний пройде в найкоротші терміни, через 4-5 днів він буде готовий. Тобто приберуть усі крісла для сидіння та облаштують місця для пацієнтів. Також встановлять обладнання, що дозволить підтримувати стан хворих у дорозі.

Як вже повідомляв «Форпост, у Запоріжжі наразі розглядається варіант перевезення поранених бійців до лікарень м. Дніпро. Зокрема, це стосується бійців зі складними пораненнями, термін лікування яких перевищує два тижні. У першу чергу, таких бійців приймає Запорізька обласна клінічна лікарня та військовий шпиталь.

Вже потім, відповідно до стану пацієнта та медичних висновків, буде розглядатися питання їхнього перебування в лікарнях інших областей. Таким чином Запоріжжя зможе приймати, у разі необхідності, значну кількість поранених без перевантаження медичних закладів.

Источник: https://forpost.media/vijna/u-zaporizhzhi-z-iavytsia-spetsavtobus-dlia-perevezennia-poranenykh-biytsiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top