У Запоріжжя з’явиться вулиця Героїв 110-ої бригади

У Запорізькій міській раді додали ще один пакет проєктів рішень щодо перейменування ще 18 вулиць та провулків в рамках дерусифікації топонімів.

Про це повідомляє 061 з посилання на проєкти рішення міськради.

До попередніх 120 перейменувань на найближчій сесії, про які ми вже писали додається ще новий перелік. Нові назви були підтримані на засіданні робочої групи по створенню реєстру урбанонімів за результатами інтерактивного голосування громадськості, в рамках підтримки петицій тощо. Мова йде переважно про ті назви, що звеличують, увіковічують, пропагують або символізують Російську Федерацію та Республіку Білорусь.

Так, у Шевченківському районі Запоріжжя перейменують вулицю Фонвізіна на вулицю Павла Чижевського, вулицю  Стрєльнікова на вулицю Міжгірську, вулицю Раєвського на вулицю Сонатну, вулицю Радищева на вулицю Трембітну, провулок Свірський на провулок Гарматний, вулицю Попова на вулицю Магдебурзьку, вулицю Суліми на вулицю Гетьмана Сулими, вулицю Степана Разіна на вулицю Мішо Хаджійського, вулицю Шевчука (номери будинків від 1 до 16) на вулицю Олександра Савіна, вулицю Кривоносова на вулицю Звягельську, вулиці Щукіна на вулицю Артема Веделя, вулицю Чайковського на вулицю Соломії Крушельницької, вулицю  Докучаєва на вулицю Героїв 110-ї бригади, вулицю Мусоргського на вулицю Катерини Білокур, вулицю  Тимірязєва на вулицю Євгена Адамцевича, вулицю Мічуріна на вулицю Миколи Демочані, вулицю Нестерова на вулицю Володимира Кубійовича, вулицю Рахманінова на вулицю Василя Петрушевського.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запорізькій міській раді у лютому на розгляд сесії виносять перейменування 120 вулиць та провулків в рамках дерусифікації топонімів. Також з’являються 4 нові вулиці та один провулок.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3728510/u-zaporizza-zavitsa-vulica-geroiv-110-oi-brigadi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top