У «Запоріжжяобленерго» повідомили про ситуацію зі світлом

Запоріжжяобленерго відновило електропостачання на прифронтових територіях: допомога для тисяч родин.

У Запоріжжі кілька будинків залишаються без води: адреси

Завдяки невтомним зусиллям бригад Запоріжжяобленерго, понад дві тисячі родин у прифронтових районах Запоріжжя та Пологів отримали назад світло в свої домівки. Вчора, завдяки оперативній роботі енергетиків, було відновлено електропостачання для 2258 родин, які залишились без світла внаслідок нещодавніх обстрілів.

У Запоріжжі та районі, який обслуговує Запорізький РЕМ, було відновлено електропостачання для 40 споживачів, де роботи ускладнювались пошкодженнями електрообладнання. Фахівці продовжують працювати, щоб кожен абонент міг скористатися електроенергією, необхідною для повсякденного життя та безпеки.

Станом на ранок 2 травня, в зв’язку з активністю військових дій, без електрики залишаються ще 3731 споживач у підконтрольній території області. Крім того, через технологічні неполадки, без світла знеструмлено 8 абонентів.

Наразі аварійно-відновлювальні бригади продовжують роботу. Запоріжжяобленерго вживає всіх заходів, аби якомога швидше вирішити ці проблеми і відновити нормальне життя для всіх споживачів. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhyaoblenergo-povidomili-pro-situatsiyu-zi-svitlom/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top