У запорізьких дворах замість зеленої зони — стоянка машин

Могли бути дитячий майданчик, зелена зона або місце для занять спортом. Але — стоять машини. Таку ситуацію можна побачити у багатьох запорізьких подвір’ях. І до того, поки не трапиться якась проблема — мало хто звертає на це увагу. Хто в цьому винен — комунальники, які мали б чітко визначити заборонені для паркування зони чи самі містяни, які залишають свої автівки там, де їм зручніше?

Автомобіль одного з мешканців багатоповерхівки по вулиці Першій Ливарній увечері тиждень тому переднє колесо якого раптово провалилося під землю. Утворилася велика яма.

Та зафіксувати факт ДТП – замало. Постраждалі звернулися до керуючої компанії «Місто для людей Запоріжжя», аби дізнатися, хто повинен відповідати за стан прибудинкової території. Там відповіді отримати не вдалося. Втім, дізналися, що ділянка, на якій місцеві роками паркували свої автомобілі, — це газон.

Для того, щоб дізнатися, чи дійсно ця ділянка прибудинкової території є газоном, ми вирушили до районної адміністрації. Там цю інформацію підтвердили.

Також додали – після того, як дізналися про інцидент, створили спеціальну комісію, яка обстежила місце провалу.

Тож чи може власник авто розраховувати на компенсацію, як офіційно створити паркувальні місця на прибудинковій території – поради юриста і роз’ярення представників міської влади – у програмі Соціальний патруль, о 19:45.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkih-dvorah-zamist-zelenoyi-zoni-stoyanka-mashin/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top