У запорізьких лікарнях були виявлені порушення: у медзакладах вимагали гроші за лікування навіть у військовий

11 жовтня відбувся моніторинговий візит з заступником міністра охорони здоров’я України Марини Слободніченко й заступника голови Національної служби здоров’я України Ірини Кондратової, які відвідали обласні та міські медзаклади.

Майже в усіх лікарнях були виявлені порушення, зокрема недотримання умов виконання договорів, невідповідність табеля оснащення лікарень, відсутність заявленого кадрового потенціалу й таке інше. Також зафіксовані факти вимагання коштів за послуги, які мають надаватися в медзакладах безоплатно, у тому числі гроші вимагалися з військовослужбовців, про це повідомляється на Телеграм-каналі голови ЗОВА Юрія Малашка.

Малашко наголосив, що йому відомо про інцидент, коли у Запорізькому протипухлинному центрі з військового взяли десь 36 тисяч гривень.

«Знову ж таки, фінансові порушення, фінансові дисципліни, також були виявлені у №5 міській лікарні, №9 міській лікарні, протипухлинному центрі, в обласній лікарні.

Я дуже прошу, за тиждень розібратися з цими випадками. А також мені до п’ятниці доповісти: що було зроблено, і які зроблені висновки з цього.», — наголошує голова ЗОВА.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України надіслало листи до Запорізької міської ради з проханням перевірити дві місцеві лікарні — «Міську лікарню екстреної та швидкої медичної допомоги» та «Міську лікарню №9».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkykh-likarniakh-buly-vyiavleni-porushennia-u-medzakladakh-vymahaly-hroshi-za-likuvannia-navit-u-viyskovyy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top