У запорізьких лікарнях заповнені реанімації: майже всі пацієнти потребують кисню

У Запоріжжі ситуація з захворюваністю коронавірусом дещо стабілізувалася. Проте в лікарнях залишається багато пацієнтів, які мають тяжкий перебіг хвороби. Реанімаційні ліжка у лікарнях заповнені.

У Запоріжжі міську лікарню №2 перепрофілювали для прийому хворих на коронавірус у березні минулого року. Спочатку тут були розгорнуті 120 ліжок для прийому пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Впродовж вересня-жовтня кількість ліжкомісць було збільшено до 160. Зараз вільні з них близько 13-17 ліжок. Окрім лікування пацієнтів з коронавірусом, ускладненим пневмонією, тут також надають допомогу коронавірусним хворим, які потребують хірургічного втручання.

— Порівняно з жовтнем ми відчули, що потік пацієнтів, які потребують стаціонарної допомоги значно зменшився, але лише за останні дні. Це пов’язано з карантинними обмеженнями, масовою вакцинацією та роботою на первинному рівні. Майже 98% пацієнтів, які потрапляють у лікарню з коронавірусом, ускладненим пневмонією, потребують кисню. В пікові моменти ми витрачали близько 5-5,5 тон за добу. Зараз потреба знижена до 3,5-4 тон, — розповів директор КНП «Міська лікарня №2» Едуард Горбатенко.

Медичний заклад забезпечений необхідним обладнанням та витратними матеріалами. Як повідомили у прес-службі мерії, також найближчим часом лікарня отримає нове обладнання: додаткові 3 апарати штучної вентиляції легень, 6 моніторів пацієнта, 5 портативних моніторів пацієнта (пульсоксиметрів) та 15 аспіраторів.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizkykh-likarniakh-zapovneni-reanimatsii-mayzhe-vsi-patsiienty-potrebuiut-kysniu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top