У запорізьких школярів може з’явитися новий навчальний предмет: що відомо

Волонтерство серед школярів може бути розглянуте як додаткова форма навчання, яка має підтвердження у досвіді різних країн, включаючи Ізраїль, де його вважають ефективним методом для виховання патріотизму.

Про це повідомляє «Акцент».

Наразі така ініціатива розглядається як стимул, подібний до додаткових позаурочних занять, проте у майбутньому волонтерство може стати неодмінною складовою освітніх програм.

Ольга Будник, радник-уповноважена Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, підкреслює важливість цієї ініціативи, зазначаючи, що кожна дитина може допомагати ветеранам та іншим потребуючим, віддавши свій час цій справі.

За словами Будник, волонтерство сприяє формуванню свідомого, активного та миролюбного патріотизму, закликаючи до захисту батьківщини.

Крім того, вона додає, що головною метою є включення волонтерства, яке практикують школяри, до системи окремих навчальних годин, починаючи з рівня додаткових позаурочних занять, але згодом із можливістю інтеграції до освітніх програм. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У школярів Запоріжжя зовсім скоро канікули: дати початку і завершення Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizkih-shkolyariv-mozhe-z-yavitisya-novij-navchalnij-predmet-shho-vidomo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top