У запорізькій дитячій лікарні відкрили навчальний простір

У міській дитячій лікарні №5 відкрився освітній простір для маленьких пацієнтів. Створення навчального простору розпочалося близько двох місяців тому. У найкоротші терміни приміщення було відремонтовано та обладнано всіма необхідними меблями та технікою для комфортного перебування та навчання дітей. Про це повідомила Запорізька міська рада.

Освітній центр сприятиме створенню належних умов для навчання та дозвілля наймолодших мешканців міста. Зокрема, це стосується маленьких пацієнтів, які тривалий час перебувають на стаціонарному лікуванні, внутрішньо переміщених осіб та дітей зі складних життєвих обставин, які залишилися без батьківського піклування і тимчасово перебувають у медичних закладах.

Працювати з маленькими пацієнтами у навчальному просторі будуть фахівці, які мають педагогічну чи психологічну освіту, володіють навичками та досвідом роботи й спілкування з дітьми.

Лікарі стверджують, що забезпечення фізичного, психічного та емоційного стану дитини є одним з найважливіших факторів формування її здоров’я в майбутньому. Доведено, що створення комфортного та естетично привабливого середовища для пацієнта позитивно впливає на його психологічний, фізичний та емоційний стан. Це також сприяє позитивному імпульсу до лікування, швидшому одужанню та реабілітації. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizkij-dityachij-likarni-vidkrili-navchalnij-prostir/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top