У запорізькій гімназії №28 звільнили вчительку та заступника директора

Гімназія, в якій зафіксували факт булінгу, залишилась без керівниці класу та заступника директора з виховної роботи.

За дорученням міської влади у гімназії провели додаткову службову перевірку. Перевірка стосувалась саме випадку з булінгом над учнем 5-го класу. До неї залучили незалежних викладачів, психологів та працівників ювенальної поліції.

Про це повідомили в пресслужбі Запорізької міської ради.

Перевірку було призначено одразу після того, як з’явилась інформація про булінг, але на неї довелось витратити певний час. За неналежне виконання обов’язків керівника класу та заступника директора школи з виховної роботи звільнили з місця із забороною працювати у системі освіти Запоріжжя. Директору школи та психологу оголосили оголосили догану.

Батьків школяра, який цькував однокласника притягнуть до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Міський голова зазначить, що пильно слідкуватимуть за тим, щоб педагоги не змогли більше працювати в сфері освіти Запоріжжя.

Нагадаємо, що місцевий блогер опублікував інформацію від рідних хлопця. Як виявилось, 5-класник розповів, що його у школі намагались зґвалтувати пляшкою. До школи одразу поїхали працівники правоохоронних органів. Після первірки правоохоронці спростували факт зґвалтування, але продовжили розслідувати ситуацію з можлмивим булінгом.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkiy-himnazii-28-zvilnyly-vchytelku-ta-zastupnyka-dyrektora.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top