У запорізькій інфекційній лікарні розгорнули додаткові COVID-ліжка та відновлюють відділення

Після завершення ремонту тут розгорнуть ліжка інтенсивної терапії

Запорізька область залишається в лідерах за невтішним рівнем захворюваності на COVID-19 та госпіталізації хворих з середнім та тяжким перебігом. Лікарні переповнені пацієнтами, а медичний персонал працює на грані ресурсів.

Запорізька обласна інфекційна лікарня заповнена хворими на коронавірус на 110%. Необхідність у розгортанні нових ліжок для COVID-пацієнтів зростає щодня. Ще минулого тижня для короновірусних пацієнтів у лікарні було передбачено 170 ліжок, пізніше додали 10, і на вихідних розгорнули ще 20.

Розгортання додаткових 20 ліжок для госпіталізації хворих на коронавірус стало можливим завдяки допомозі комбінату «Запоріжсталь». Підприємство надало допомогу лікарні з укладання електричної мережі у шкірно-венерологічному відділенні, на базі якого розгорнуті додаткові ліжка. Мережа прокладена як усередині відділення, так і зовні. Це абсолютно нові дроти, вимикачі, розетки.

Після завершення ремонту тут розгорнуть ліжка інтенсивної терапії

— Хочу подякувати комбінату «Запоріжсталь», завдяки якому ми змогли прокласти електромережі. Завдяки цьому стало можливим забезпечення електроенергією 20 додаткових ліжок. До мережі під’єднуватиметься все медичне обладнання, яке необхідне для лікування хворих на COVID-19, — зазначив заступник директора Запорізької обласної інфекційної лікарні Олександр Педченко. — Також завдяки «Запоріжсталі» ми маємо дуже нову сучасну кисневу станцію, яка повністю забезпечує всіх наших хворих киснем. Сьогодні вона працює на повну потужність.

Після завершення ремонту тут розгорнуть ліжка інтенсивної терапії

Крім того, у лікарні продовжується капітальний ремонт відділення, яке було зруйноване внаслідок пожежі 3 лютого цього року. Ремонтні роботи, що розпочалися близько місяця тому, відбуваються за підтримки комбінату «Запоріжсталь».

— Це дасть нам додатково ще 12 кисневих ліжок для хворих з тяжким перебігом хвороби, — зазначила тимчасово виконуюча обов’язки директора КНП «Запорізька обласна інфекційна лікарня» Ірина Кулєш. — Ремонтні роботи у повному обсязі виконує «Запоріжсталь». І фінанси, і люди — все повністю «Запоріжсталь». Вони взяли об’єкт після пожежі і повністю його відновлюють. Завершення ремонтних робіт заплановане до кінця поточного року.

Наразі будівельники виконують внутрішні оздоблювальні роботи, відновлюють стелю та стіни, шпаклюють їх. Також виконуються зовнішні роботи — оздоблення пандусу плиткою.

Після завершення ремонту тут розгорнуть ліжка інтенсивної терапії

За словами керівника лікарні, на момент пожежі реанімаційне відділення у цьому приміщенні було розгорнуте тимчасово. Це було пов’язано з тим, що у відділенні є можливість підключення до централізованої подачі кисню. Враховуючи збільшення кількості тяжких хворих, у відновленому приміщенні планують розгорнути палати інтенсивної терапії.

— В період пандемії, коли хворих дуже багато і вони тяжкі, додатково розгортаються палати інтенсивної терапії в тих приміщеннях, де є централізована подача кисню. У цьому відділенні всі 12 ліжок були забезпечені централізованим киснем. Тому якщо будуть тяжкі хворі, вони будуть знаходитись тут, — зазначила Ірина Кулєш.

Після завершення ремонту тут розгорнуть ліжка інтенсивної терапії

Варто зазначити, що комбінат «Запоріжсталь» не вперше допомагає обласній інфекційній лікарні, яка одна із перших в області почала приймати хворих на коронавірус. У квітні в лікарні запустили потужну кисневу станцію, яка забезпечує киснем 104 ліжка. Проєкт будівництва профінансували комбінат «Запоріжсталь» та Група Метінвест за підтримки Фонду Ріната Ахметова. Важливо, що підприємство безкоштовно забезпечує її киснем.

Крім того, ПАТ «Запоріжсталь» Групи Метінвест продовжує підтримувати й інші лікарні, які надають медичну допомогу хворим з COVID-19. Медичний кисень від комбінату отримують лікарні не лише у Запоріжжі, а й у Мелітополі, Бердянську, Синельниковому, Нікополі, Харкові та Києві. Кисень медичним закладам комбінат передає безкоштовно. Для цього необхідно звернутися до підприємства Групи Метінвест.

Фото автора

Читайте также: Доктор Комаровский рассказал, как уберечь детей от COVID-19

лікарня
Сообщение У запорізькій інфекційній лікарні розгорнули додаткові COVID-ліжка та відновлюють відділення появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-infektsiyniy-likarni-rozgornuli-dodatkovi-covid-lizhka-ta-vidnovlyuyut-viddilennya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top