У Запорізькій лікарні з’явилася сучасна техніка для підтримки чистоти

Дві сучасних машини для прибирання з’явилися в міській лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги № 5 . Обладнання для санітарної обробки приміщень придбав і передав медустанові комбінат «Запоріжсталь» в рамках програми по боротьбі з COVID-19. На це направили 160 тис. грн.

Начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський зазначив що у зв’язку із ситуацією в країні   дуже важливе дотримання чистоти в медичних установах. Тому комбінат закупив і передав 5-й міській лікарні сучасні професійні автоматизовані машини для миття підлоги. Ці машини зарекомендували себе в Європі і Україні, а ще вони  пристосовані саме для роботи в медустановах.

За словами медиків, якісне прибирання приміщень в лікарні дуже важливе, особливо для пацієнтів з ослабленим імунітетом.

Директор міської лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги Дмитро Івченко подякував представникам комбінату «Запоріжсталь» за таку потрібну, особливо в період пандемії, допомогу.

Всі знають приказку про те, що чистота — запорука здоров’я. Сучасна техніка для прибирання — це стандарт, який використовується у всіх країнах світу. Ми тільки підходимо до цього стандарту. Спасибі нашим партнерам і спонсорам за надання сучасної клінінгової техніки, — сказав Дмитро Івченко.

Нова техніка дозволить проводити автоматизовану мийку приміщень лікарні, забезпечуючи високий рівень чистоти.

Читайте також: Для надання екстреної допомоги у Запоріжжі запровадили нові методики 

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkiy-likarni-z-iavylasia-suchasna-tekhnika-dlia-pidtrymky-chystoty.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top