У Запорізькій міськраді погодили виділення 50 мільйонів гривень на закупівлю FPV-дронів

На сесії Запорізької міської ради народні обранці внесли зміни до Програми «Повітряна армія Запоріжжя» на 2024 рік.

Про це стало відомо під час позачергової сесії міськради, передає 061.

В цьому році на фінансування Програми підтримки обороноздатності та забезпечення безпеки та правопорядку в місті Запоріжжя хочуть загалом спрямувати 400 мільйонів гривень. Окремо 50 мільйонів гривень забюджетували для програми «Повітряна армія» на закупівлю дронів для військових частин.

Попередньо планувалося, що міська рада буде отримувати запити від військових частин і навіть вже попереднім проєктом планували розподілити 31,4 мільйона гривень для 12 військових частин Міністерства оборони України та Національної гвардії для закупівлі FPV-дронів, але після зміни керівництва міськради, вирішили надавати ці кошти у якості дотації від міста Запорізькій ОВА.

«Проєкт рішення Запорізької міської ради підготовлено на підставі витягу з рішення Ради оборони Запорізької області від 21.02.2024 No 180 «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Запорізькій області» з метою виконання спільних заходів оборонного спрямування у вигляді дотації з місцевих бюджетів обласному бюджету. Проєктом пропонується виділити кошти з місцевого бюджету Запорізькій обласній державній адміністрації у сумі 50 мільйонів гривень», — зазначається в рішенні.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3779097/u-zaporizkij-miskradi-pogodili-vidilenna-50-miljoniv-griven-na-zakupivlu-fpv-droniv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top