У Запорізькій області без світла, води та газу залишаються тисячі абонентів

На сьогодні, 06 квітня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходяться 22,1 тис абонентів у 79 населених пунктах Запорізької області. Зокрема, минулої доби через перевантаження мереж було порушено енергопостачання 500 абонентів у м. Бердянськ та понад 400 абонентів у 4 населених пунктах Мелітопольського району.

В ніч з 5 на 6 квітня у Пологівському районі внаслідок бойових дій було пошкоджено 4 високовольтні лінії 35 кВ.

Разом з тим, протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 2 тис абонентів у м. Бердянськ, знеструмлених зранку 05.04.2022 через перевантаження електромереж. На жаль, усунути решту пошкоджень в Гуляйпільських, Василівських та частково Оріхівських електромережах не має можливості через активні бойові дії та недопуск до місць пошкоджень з боку військових.

Ситуація із газопостачанням без змін. Без газопостачання знаходиться 62,2 тис абонентів у 52 населених пунктах області. Повністю відключені від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області. Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання в населених пунктах планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Протягом минулої доби у м. Вільнянськ ліквідовано аварійну ситуацію на водопровідних мережах, внаслідок якої без водопостачання були мешканці по вулицям Ціолковського, Зачиняєва, Бочарова. Загалом за наявною інформацією відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи та частина смт Кам’янка Пологівського району.

За уточненою інформацією у Запорізькій області повністю зруйновано або частково пошкоджено 268 домоволодінь. Минулої доби внаслідок обстрілу пошкоджено житлові будинки у смт Комишуваха Запорізького району. Інформація щодо кількості пошкоджених будинків уточнюється.

Читайте також: До Запоріжжя прибуло майже 70 тисяч людей, що тікають від жахів війни

У важкий час — гуртуємося. Долучайтеся до нашого телеграм каналу, про всяк випадок Усі ми тут https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/u-zaporizkiy-oblasti-bez-svitla-vody-ta-hazu-zalyshaiutsia-tysiachi-abonentiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top