У Запорізькій області без світла залишилось ще майже 3 тис родин

На сьогодні, 19 квітня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 24 416 абонентів у 76 населених пунктах Запорізької області.

Як повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації, сьогодні зранку було знеструмлено 2 902 абоненти у містах Пологи та Бердянськ, селах Пологи та Спаське, відновити енергопостачання яких планується до кінця дня.

Протягом минулої доби було усунуто низку пошкоджень в електромережах та відновлено енергопостачання 4 167 споживачів. Серед них  2 000 родин у м. Пологи та 4 населених пунктах Пологівського району, які були знеструмлені в ніч з 17 на 18 квітня внаслідок ворожих обстрілів. Також, усунуто частину пошкоджень у Василівських та Оріхівських електромережах, що дозволило відновити енергопостачання 1 437 абонентів.

Також було відновлено енергопостачання 667 споживачів Бердянського та 63 Запорізького районних відділень, порушене напередодні внаслідок несприятливих погодних умов. Проведення аварійно-відновлювальних робіт в інших населених пунктах на території обслуговування Оріхівських, Гуляйпільських та Василівських електромереж унеможливлюють активні бойові дії та окупація частини території області російськими військами.

Без газопостачання загалом по області на сьогодні знаходиться 65 373 абоненти у 81 населеному пункті області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

За наявною інформацією на сьогодні відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Читайте також: На сьогодні не погоджено жодного гуманітарного коридора

У важкий час — гуртуємося. Долучайтеся до нашого телеграм каналу, про всяк випадок Усі ми тут https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/u-zaporizkiy-oblasti-bez-svitla-zalyshylos-shche-mayzhe-3-tys-rodyn.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top