У Запорізькій області через бойові дії зруйновано понад 740 житлових будинків

Кількість пошкоджених внаслідок ведення бойових дій житлових будинків у Запорізькій області постійно збільшується. За оперативною інформацією загалом по області на сьогодні повністю зруйновано або частково пошкоджено 742 домоволодіння.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Загалом через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 22 615 абонентів у 73 населених пунктах Запорізької області.

Через активні бойові дії на території обслуговування Гуляйпільських, Оріхівських, Василівських електромереж та не допуск до місць пошкодження електромереж з боку військових не було можливості виконувати аварійно-відновлювальні роботи.

На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 68 709 абонентів у 86 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби внаслідок обстрілу у м. Оріхів пошкоджено підземний розподільний газопровід низького тиску: без газопостачання залишилися 13 споживачів.

Читайте також: Російські окупанти одягають форму українських військових: готуються провокації

У важкий час — гуртуємося. Долучайтеся до нашого телеграм каналу, про всяк випадок Усі ми тут https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/u-zaporizkiy-oblasti-cherez-boyovi-dii-zruynovano-ponad-740-zhytlovykh-budynkiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top