Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.В Україні запровадили механізм забезпечення переселенців житлом у сільській місцевості«Коридор» до Криму тріщить по швах: ГУР ефектно спалило техніку…Зруйновано багатоповерхівки та поранено людей: наслідки ворожих ударів по Запорізькій…У Запорізькій області семеро людей постраждали внаслідок атак БПЛА, –…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…НБУ зобовʼязав Укрпошту звільнити Смілянського з посади гендиректораВернісаж без переспіву: запоріжці отримали купу дарунків від композиторки Наталії…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…Поповнення картки з 26 червня зміниться: українців попередили про нові…Під Мелітополем дрони ГУР спалили російський «Панцир-С2» просто в укритті…

У Запорізькій області через негоду знеструмлювалися 5,6 тисяч споживачів

Минулої доби у Запорізькій області усували пошкодження мереж, які виникли через негоду і ворожі обстріли.

Про це повідомляє “Запоріжжяобленерго”, передає 061. 

Станом на ранок 8 жовтня у Запорізькій області внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 4,1 тисяча абонентів. Вчора ворожі обстріли спричинили нові пошкодження мереж у Василівському районі. Енергетики заживили 40 осель. У прифронтових громадах області знеструмило 465 абонентів. Виконання ремонтних робіт залежить від ситуації з безпекою. 

У Запоріжжі і Запорізькому районі негода спричинила перебої з електропостачанням. Енергетики заживили 5,6 тисяч споживачів. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі обмежать рух греблею ДніпроГЕС.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Share this post

нет
scroll to top