У Запорізькій області «дорогою життя» з окупації виїхали майже 800 одиниць автотранспорту — відео

Рятувальники допомогли водіям відбуксувати автотранспорт на автодорогу

У Запорізькій області протягом чотирьох днів рятувальники ДСНС допомагали водіям легковиків та вантажівок подолати «дорогу життя» — виїхати з окупованих територій до Запоріжжя об’їзною ґрунтовою дорогою у селі Кам’янське Василівського району.

Як повідомляла «Індустріалка», дорогу, яка є єдиними шляхом з окупації на територію вільної України, розмили зливи. Попри погодні умови та обстріли російської армії рятувальники продовжують допомагати мирним мешканцям виїхати з окупації «дорогою життя».

Як повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України в Запорізькій області, з 1 по 4 серпня рятувальники відбуксували на тверду автодорогу  791 одиницю автотранспорту, з яких 138 вантажівок, 63 автобуси та 590 легковиків.

Напередодні, 4 серпня, рятувальники за допомогою тягачів відбуксували 17 вантажівок, 30 автобусів і мікроавтобусів, де перебували мирні мешканці. Деякі вантажівки вдалося витягти за допомогою декількох одиниць спецтехніки. Також на тверде покриття рятувальники супроводили 80 легковиків.

Як повідомляла «Індустріалка», за тиждень на блокпості у Василівці у черзі на виїзд з окупованої території померло п’ятеро людей. Василівка – єдиний пункт проїзду мешканців тимчасово окупованих територій Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей на підконтрольну Україні територію.

Читайте також: Як у Запорізькій області 250 автівок вибралися з окупації розмитою «дорогою життя» — відео

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У Запорізькій області «дорогою життя» з окупації виїхали майже 800 одиниць автотранспорту — відео появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-dorogoyu-zhittya-z-okupatsiyi-viyihali-mayzhe-800-odinits-avtotransportu-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top