У Запорізькій області два приватних підприємства отримали статус критично важливих для економіки

Про це повідомляє «Акцент».

Відповідні розпорядження голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації Івана Федорова від 03.06.2024 року були опубліковані на офіційному сайті Запорізької облдержадміністрації.

Як йдеться в документах, статус критично важливих підприємств для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період у Запорізькій області отримали фермерське господарство «Булан» та товариство з обмеженою відповідальністю «Світанок».

ФГ «Булан» має важливе значення для задоволення потреб територіальних громад в особливий період у Запорізькій області (підпункт 4 пункту 2 Порядку). Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 13.04.2023 № 183 «Про затвердження критеріїв визначання підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади в особливий період у Запорізькій області», зі змінами, відповідає двом критеріям:

здійснює оброблення угідь сільськогосподарського призначення для провадження сільськогосподарської діяльності на площі 227,0977 га; має основний вид діяльності згідно з кодами класифікації видів економічної діяльності — 01.11 «Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур».

ТОВ «Світанок» має важливе значення для задоволення потреб територіальних громад в особливий період у Запорізькій області (підпункт 4 пункту 2 Порядку). Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 13.04.2023 № 183 «Про затвердження критеріїв визначання підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади в особливий період у Запорізькій області», зі змінами, відповідає двом критеріям:

здійснює оброблення угідь сільськогосподарського призначення для провадження сільськогосподарської діяльності на площі 471,1556 га; має основний вид діяльності згідно з кодами класифікації видів економічної діяльності — 01.11 «Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур». 030624N356P

030624N355P

Приватні підприємства відповідають критеріям, визначеним у розпорядженні голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 13 квітня 2023 року № 183 «Про затвердження критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади в особливий період у Запорізькій області», яке зареєстроване у Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Одеса) 18 квітня 2023 року за № 39/596, зі змінами. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizkij-oblasti-dva-privatnih-pidpriyemstva-otrimali-status-kritichno-vazhlivih-dlya-ekonomiki/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top