Важные новости

У Запорізькій області ліквідовано міжрегіональний конвертаційний центр з оборотом 240 млн грн

Фото: censor.net.ua

Ми повідомляли, що у Запоріжжі конвертцентр вивів у «тінь» 100 мільйонів гривень. В результаті діяльність міжрегіонального конвертаційного центру припинили, через який було проконвертовано близько 240 млн грн.

У рамках розслідування кримінальної виробництва за ч.3 ст.212, ч.1 ст.205-1, ч.1 і ч.2 ст.364 КК України встановлена ​​група осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки Запорізької, Дніпропетровської, Київської областей та м. Києва незаконні послуги з мінімізації податків, переведення безготівкових коштів у готівку, безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ та подальшої легалізації коштів.

Для реалізації злочинних намірів фігуранти створили ряд суб’єктів господарювання, на рахунку яких компанії реального сектора економіки перераховували кошти нібито за отримані послуги чи реалізовані товари. Зазначені кошти поверталися замовникам готівкою за мінусом 12-14% від проконвертованої суми. Загальна сума коштів, проконвертованих протягом 2018 – 2019 рр. становить близько 240 млн грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісному приміщенні “конвертаційного центру” і за адресами мешкання учасників незаконної схеми, вилучено 675,4 тис. грн і 15 тис. євро неврахованої готівки.

Джерело: Цензор.net

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizkij-oblasti-likvidovano-mizhregionalnij-konvertacijnij-centr-z-oborotom-240-mln-grn.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top