У Запорізькій області на відкритих територіях сталися пожежі

Вогнем заподіяно шкоди навколишньому середовищу на площі 3 гектари

Підрозділи ДСНС продовжують виконувати завдання за призначенням, покладені на них державою.

Впродовж доби рятувальники здійснили оперативне реагування на події, які не пов’язані з воєнними діями на території області, а саме 15 виїздів, у тому числі ліквідували 10 пожеж, з них – 5 на відкритих територіях. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Впродовж доби співробітники ДСНС ліквідували 5 пожеж на відкритих територіях у Запоріжжя, Запорізькому, Мелітопольському та Василівському районах. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 3 га.

Загалом на ліквідацію наслідків подій залучалось 111 рятувальників та 25 одиниць техніки.  Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

«Індустріалка» писала про те, що пожежі на відкритих територіях негативно впливають на екологію, небезпечні для людей і тварин, а також несуть значні матеріальні збитки.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що у Запорізькій області російські окупанти спалили гектар пшеничного поля. У смт Комишуваха рятувальники приборкали загоряння на полі, де горів 1 га пшениці. У селі Таврійське та селі Юрківка співробітники ДСНС ліквідували пожежі на відкритій території на загальній площі 0,14 га. Читайте також: У Запорізькій області рятувальники ліквідували 12 пожеж на відкритих територіях  Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение У Запорізькій області на відкритих територіях сталися пожежі появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-na-vidkritih-teritoriyah-stalisya-pozhezhi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top