У Запорізькій області окупанти намагаються впроваджувати обмеження на роботу для тих, хто не отримав російський паспорт

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області росіяни ввели перелік професій, де не можна працювати українцям.

Про це повідомляє Центр національного спротиву при Силах спеціальних операцій

Гауляйтер Євгеній Балицький підписав кремлівський документ, який встановлює новий перелік професій, де не можна працювати мігрантам.

Загалом в переліку 30 професій: працівники гуртової торгівлі, харчової промисловості, оренди й лізингу й тому подібне.

«Проте ніяких мігрантів крім російських гастролерів в регіоні немає, адже росіяни експортували туди свою бідність. Наразі в регіоні діє перехідний період після завершення якого усі українці, що відмовились отримувати паспорт РФ стануть «мігрантами» на своїй землі.  Саме для примусової паспортизації ворог створив відповідний документ з забороною працювати, а отже мати засоби для існування», — зазначають в ЦНС.

Подібні дії в основу політики геноциду українського народу й кожен хто буде дотримуватись цих правил стане співучасником цього злочину. Тому Центр національного спротиву закликає роботодавців не виконувати злочинний наказ, аби не понести за це відповідальність.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в окупованому Бердянську чоловік отримав штраф та арешт за українську символіку в соцмережах.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3768500/u-zaporizkij-oblasti-okupanti-namagautsa-vprovadzuvati-obmezenna-na-robotu-dla-tih-hto-ne-otrimav-rosijskij-pasport

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top