У Запорізькій області окупанти змушують дітей писати листи військовим росії

Триває терор російських військ та спецслужб проти мирних мешканців тимчасово окупованої частини Запорізького краю: фізичний, моральний, економічний, політичний.

За інформації Центру національного спротиву, у тимчасово окупованому місті Токмак Запорізької області загарбники змушують школярів писати листи військовим раїсі.

«Так, всі школи зобов’язати вмикати гімн рф перед уроками, й проводити «годину про важливе», де російські пропагандисти нав’язують дітям кремлівське трактування війни», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відвідування таких годин обов’язкове. Саме тоді окупанти змушують школярів писати листи військовим РФ.

«У випадку відмови з батьками дітей проводяться «профілактичні бесіди». Всі листи перевіряють звезені вчителі, які й диктують, що має писати дитина», — додали у ЦНС.

Нагадаємо, у американській газеті The New York Times вважають, що місто  Мелітополь, що на Запоріжжі, може стати наступним після Херсону містом, яке звільнять українські військові.

Повернення Мелітополя, на думку експертів, важлива передумова для деокупації усього півдня України. Оскільки це місто є своєрідними «воротами» в Крим завдяки його розташуванню на перехрещенні двох основних автомагістралей і важливої залізничної лінії, які пов’язують Росію з Кримом та окупованою нею територією українського Півдня.

У NYT називають кілька основних доказів, які вказують на те, що Мелітополь – наступний у планах українського військового командування. Так, українці продовжують послаблювати російські сили в стратегічно важливому місті, використовуючи для цього високоточні ракетні удари великої дальності та диверсії. ЗСУ завдають удари по російським командним центрам, складам боєприпасів та шляхам постачання в Мелітополі.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkiy-oblasti-okupanty-zmushuiut-ditey-pysaty-lysty-viyskovym-rosii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top