У Запорізькій області опалювальний сезон може бути зірвано: введена загроза надзвичайної ситуації

У Запорізькій області у бюджетних організаціях новий опалювальний сезон під загрозою зриву. Це пов’язано зі значним ростом ціни на газ. В бюджетних організаціях коштів для початку опалювального сезону немає.

У Бердянську заявили про загрозу зриву своєчасного початку та сталого проходження опалювального періоду 2021/2022 років у бюджетних установах, які використовують природний газ.

Як повідомили у прес-службі мерії Бердянська, така ситуація викликана не технічним станом, а суто економічними причинами. Це пов’язано зі значним зростанням ціни на газ, необхідністю проведення тендерних закупівель і внесення передоплати бюджетними установами.

Ціна газу на тендерах замість 16 тис грн коливається від 30 до 40 тис грн за гігакалорію. В установах і органах місцевого самоврядування відсутні такі кошти.

Місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення визнати ситуацію, що склалася щодо 16-ти комунальних закладів громади, такою, що призвела до загрози виникнення надзвичайної ситуації.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkiy-oblasti-opaliuvalnyy-sezon-mozhe-buty-zirvano-vvedena-zahroza-nadzvychaynoi-sytuatsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top