У Запорізькій області після перегрупування окупантів очікують загострення бойових дій

Попри коливання інтенсивності бойових дій, Запорізька область продовжує укріплювати оборону

Частина території Запорізької області зазнає щоденних обстрілів російських загарбників. Про ситуацію у Запорізькій області, де бойові дії ведуться з 24 лютого, в ефірі телеканалу Прямий розповів голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.

— У ворогів зараз ротація, за останній місяць доставили приблизно 80 старих танків. Ніхто не розуміє, де вони будуть використані, частину задіяли у створенні оборони. Після перегрупування можуть загостритися бойові дії, — сказав Олександр Старух.

Попри коливання інтенсивності бойових дій та ротацію ворожих військ, Запорізька область продовжує укріплювати оборону. Посилення оборонних рубежів допоможе зменшити шанси загарбників на успішний наступ.

— Під час візиту до Запоріжжя Президент дав доручення посилити оборонні позиції. В нас дуже багато чого зроблено. Фахове військове керівництво посилило захист. Вся Україна надішле додаткову техніку та лісоматеріали для додаткового посилення ліній оборони. Підприємства у Запоріжжя виготовляють багаторазові металеві укріплення. Краще опиратися на щільну оборону навіть при наступальних заходах, — повідомив Олександр Старух.

Також він звернув увагу на те, що люди передчасно почали розслаблятися та ігнорувати повітряні тривоги. Адже небезпека не минула. Обласна влада продовжує евакуацію дітей та літніх людей зі спеціалізованих закладів у більш безпечні області.

Як повідомляла «Індустріалка», наші захисники вибивають окупантів із зайнятих позицій. Російські військові залишають позиції на півночі Запорізької області — відео.

Підрозділи Сил оборони у Запорізькій області продовжують тримати рубежі. Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в районі Оріхова, Гуляйполя та Великої Новосілки Донецької області. Також вони посилили свої підрозділи в районі Василівки та Токмака.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У Запорізькій області після перегрупування окупантів очікують загострення бойових дій появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-pislya-peregrupuvannya-okupantiv-ochikuyut-zagostrennya-boyovih-diy

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top