У Запорізькій області проводять перевірку приватних закладів, що надають соцпослуги

В Запорізькій області ведуть облік надавачів соціальних послуг для внутрішньо переміщених осіб.

Про це за результатами брифінгу заступника голови ЗОДА Євгена Мироненко повідомляє пресслужба військової адміністрації, передає 061.

Як зазначив Євген Мироненко, наразі перед обласною владою постав виклик впорядкування надавачів соціальних послуг в приватному секторі. З початку повномасштабного вторгнення утворилося багато тіньових закладів, в яких переважно перебувають громадяни похилого віку, люди з інвалідністю та маломобільні особи.

Наприкінці листопада за ініціативи ЗОВА створено міжвідомчу групу, до якої включені фахівці обладміністрації, правоохоронці, рятувальники та представники соціальної сервісної служби з метою виявлення місць надання соціальних послуг у недержавному секторі з подальшим обліком та реєстрацію.

Виявлено 6 таких закладів, щодо них формується графік перевірок. За відсутності значних зауважень вони матимуть змогу зареєструватися та працювати офіційно. У разі виявлення незначних порушень їм буде надано рекомендації з усунення недоліків.

В ЗОВА зазначають про те, що головна мета реєстрації приватних надавачів соціальних послуг – захист інтересів їх одержувачів. Офіційно зареєстровані заклади можуть розраховувати на всебічну підтримку з боку держави.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що СБУ викрила ділків, які займались фіктивним працевлаштуванням за кордоном з метою ухилення від мобілізації.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3723580/u-zaporizkij-oblasti-provodat-perevirku-privatnih-zakladiv-so-nadaut-socposlugi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top