У Запорізькій області росіяни масово викрадають людей та вимагають за них викуп

На окупованих територіях росіяни масово викрадають людей та вимагають за них викуп

У Запорізькій області росіяни викрали вже понад 400 жителів і вимагають у родичів викуп. Серед викрадених – працівники ЗАЕС і представники влади. Про це повідомляє центр протидії дезінформації.

Зокрема, днями в Енергодарі викрали начальника служби охорони навколишнього середовища Запорізької АЕС Ігоря Квашніна. А наступного дня — заступника начальника цеху дезактивації з експлуатації та поводження з радіоактивними відходами Сергія Пихтіна та майстра цеху дезактивації Олену Рябцеву.

Наразі місцеперебування викрадених невідоме. І це чергова спроба загарбників дестабілізувати роботу найбільшої в Європі Запорізької атомної електростанції, яка з березня перебуває під російською окупацією.

Також окупанти викрали двох викладачів університетів Бердянська та Мелітополя. Це Ярослав Попенко з Мелітополя та Юрій Смаковський з Бердянська.

Зазначимо, що обидва вищі навчальні заклади перереєструвалися на підконтрольній Україні території. При цьому окупанти захопили будівлі педуніверситетів, а також інших вишів як в Мелітополі, так і в Бердянську. На їх базі вони створили «МГУ» та заманюють до нього абітурієнтів та студентів обіцянками безкоштовного навчання.

Читайте також: В окупованому місті Запорізької області партизани продовжують псувати настрій зрадникам

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение У Запорізькій області росіяни масово викрадають людей та вимагають за них викуп появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-oblasti-rosiyani-masovo-vikradayut-lyudey

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top