У Запорізькій області «розділити повітряні тривоги» неможливо: пояснення

Мешканці міста пропонували розділити оголошення про повітряну тривогу для території Запорізької області та обласного центру окремо. Оскільки Запорізька область займає друге місце в країні за кількістю повітряних тривог і не всі вони стосуються саме Запоріжжя.

Сьогодні, 2 лютого, під час брифінгу в.о. директора Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької ОВА Олексій Караулов розповів, що це неможливо:

«Ми звернулися до генерального штабу, який є основним органом, відповідальним за моніторинг ситуації і інформування, та рішення щодо оголошення тривог. Ми отримали дуже категоричну відповідь з цього питання, оскільки ми знаходимося всього в 35 км від Василівки, звідки може прилетіти. Ураховуючи технічні характеристики озброєння, яке використовують російські окупаційні війська, таке розділення неможливе.

Водночас, коли є інформація від голови обласної державної адміністрації щодо загрози застосування артилерійського чи повітряного у будь-якій громаді, ми надсилаємо сповіщення. Наприклад, ми неодноразово робили оповіщення для Пологівського та Василівського районів.»

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkiy-oblasti-rozdilyty-povitriani-tryvohy-nemozhlyvo-poiasnennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top