У Запорізькій області створять Музей черешні

У Мелітополі презентували Дорожню карту розвитку Приазов’я на 2021-2030 роки. Вона була розроблена експертами з туризму на замовлення проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (USAID ERA). Збільшення туристичного потоку вдвічі, подовження туристичного сезону до 9 місяців та створення Музею черешні — такими будуть результати її втілення.

“Головна «родзинка» Мелітополя та Мелітопольського району – мелітопольська черешня. Декілька років ми маємо ідею створити в Мелітополі музей черешні. Сподіваюся, що нам вдасться реалізувати цей проєкт”, – розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Варто зазначити, перша концепція майбутнього Музею черешні буде презентована на початку липня.

Нагадаємо, під час пресконференції на острові Хортиця керівник Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух розповів про можливість створення віртуального музею підводних знахідок. Багато археологічних знахідок досі знаходиться на дні Дніпра, і з нинішнім рівнем розвитку техніки, для того, щоб їх побачити, не обов’язково пірнати під воду.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkij-oblasti-mozhe-z-javitisja-muzej-chereshni/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizkij-oblasti-mozhe-z-javitisja-muzej-chereshni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top