У Запорізькій області відбувся турнір “Кубок незламних”

Захід відбувся третього серпня, на базі ДЮСШ №1 відбулися змагання “Кубок незламніх”.»У спортивних змаганнях брали участь воїни АТО, правоохоронці та рятувальники з Мелітополя, Запоріжжя та Енергодара.

Учасники змагалися з таких видів спорту: дартс, пауерліфтинг (жим лежачи), настільний теніс і футбол.

У пауерліфтингу перше місце зайняв Дмитро Свириденко (ГСЧС); друге місце – Євген Алексенко (ветерани АТО Запоріжжя); третє – Валерій Погуляй (Енергодар “Передова”);

У дартсі переможцем став Андрій Аверін (115 батальйон територіальної оборони); друге місце – Володимир Баранюк (союз учасників АТО Мелітополя); третє місце – Олександр Залата (союз учасників АТО Мелітополя);

У настільному тенісі перше місце зайняв Андрій Андрєєв (115 батальйон територіальної оборони); друге місце – Андрій Фоменко (55-а артилерійська бригада “Запорізька Січ”); третє місце – Євген Козлик (управління патрульної поліції Запорізької області).

Переможці були відзначені грамотами та медалями, а ось команда-переможець в міні-футболі отримала кубок і можливість взяти участь на Чемпіонаті України героїв АТО.