У Запорізькій області викрили схему з розкрадання грошей на будівництві доріг

Слідством вже встановлено, що керівництво селищної ради у 2017 році уклало договір з представниками комерційної структури на проведення капітального ремонту місцевої автодороги. Загальна вартість проекту становила 1,2 млн грн. А от частину

від цієї суми учасники схеми вивели у тінь. Схему вдалося побудувати завдяки тому, що підрядники внесли до актів виконаних робіт недостовірні відомості щодо обсягів проведеного ремонту та вартості будівельних матеріалів.

Крім того, будівельно-технічна експертиза встановила, що ремонтні роботи були виконані неякісно і дорожнє покриття знов потребує реконструкції.

Під час обшуків за місцями роботи та проживання учасників схеми, правоохоронці виявили документи, із можливими доказами протиправної діяльності.

У межах раніше розпочатого кримінального провадження, директору фірми-підрядника повідомлено про підозру. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності інших учасників оборудки.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkij-oblasti-vikrili-shemu-z-rozkradannja-groshej-na-budivnictvi-dorig/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizkij-oblasti-vikrili-shemu-z-rozkradannja-groshej-na-budivnictvi-dorig

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top