У Запорізькій області виникли нові пошкодження мереж

На сьогодні, 25 квітня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 43 218 абонентів у 122 населених пунктах Запорізької області.

Як повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації, Василівські електромережі –без світла 5 101 абонент; Гуляйпільські електромережі – 11 828 абонентів; Оріхівські електромережі – 20 485 абонентів; Більмацькі електромережі – 5 804 абоненти.

На сьогоднішній ранок через активні бойові дії, що точаться на території Пологівського району, ситуація із енергозабезпеченням суттєво ускладнилася. Зокрема, внаслідок нічних ворожих обстрілів на ранок по Оріхівських мережах кількість знеструмлених споживачів зросла до 20,5 тисяч. Нові пошкодження виникли і в Більмацьких мережах, внаслідок чого без енергопостачання залишилися 5,8 тисяч місцевих родин. По Гуляйпільському та Василівському відділенням – без змін.

Через активні бойові дії, що створюють загрозу співробітників ПАТ «Запоріжжяобленерго», та недопуск до місць пошкоджень електромереж з боку військових аварійно-відновлювальні роботи проводити немає можливості.

На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 65 575 абонентів у 83 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби 24 квітня внаслідок обстрілів було пошкоджено розподільні газопроводи низького та середнього тиску у містах Токмак та Василівка (частину пошкоджень усунуто до кінця того ж дня). Крім того, сьогодні зранку у с. Преображенка Пологівського району було пошкоджено ввідний газопровід середнього тиску.

Загалом по області на сьогодні повністю зруйновано або частково пошкоджено 546 домоволодінь.

Читайте також: До Запоріжжя прибуло понад 100 тисяч евакуйованих людей

У важкий час — гуртуємося. Долучайтеся до нашого телеграм каналу, про всяк випадок Усі ми тут https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/u-zaporizkiy-oblasti-vynykly-novi-poshkodzhennia-merezh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top