У Запорізькій області влада проводить перемовини з банками щодо надання кредитів на ОСББ для купівлі генераторів

Влада Запорізької області на цьому тижні провела наради з усіма державними банками на території регіоні для того, щоб опрацювати можливість придбання генеруючих установок об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельними кооперативами.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров під час брифінгу, передає 061.

«Як це буде виглядати – подивимось через декілька днів, коли банки наддадуть пільги в кредитуванні обленерго і всі супутні комунальні компанії наддадуть надшвидке оформлення документів. Обласна і міська влада працюють над тим, щоб окупність була надмінімальною для наших мешканців і всі могли поставити собі додаткову генерацію. Це виклик, з яким ми всі маємо боротись, але всі маємо чітко для себе ідентифікувати, що зима прийде вже за лічені місяці та готуватись ми маємо вже зараз», — прокоментував Іван Федоров.

Нагадаємо, що Запорізька область шукає варіанти, як покрити потребу в додатковій газовій та електрогенерації. Концерн міських теплових мереж проведе тендер на закупівлю обладнання, яке буде покрите нашими донорами більш ніж на 80%

Джерело: 061.ua

Share this post

нет
scroll to top