У Запорізькій області впроваджують нові форми у галузі працевлаштування

Центр кар’єри Метінвест та Запорізький обласний центр зайнятості ще у 2019 році підписали меморандум про співпрацю. Так у регіоні вирішили балансувати попит та пропозиції кадрів у металургійній галузі. В умовах впливу COVID-19 на економіку, співпраця по Меморандуму потребує активізації, задіяння нових додаткових ресурсів. Тож 27 травня у Запорізькому обласному центрі зайнятості відбулась робоча зустріч директорки Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік та керівника «Центру Кар’єри Метінвест» Віталія Тишечка. Головним, що обговорили в ході зустрічі, стала домовленність про залучення нових ініціатив.

Так, «Центр кар’єри Метінвест» та обласний центр зайнятості домовилися про проведення ярмарок-вакансій, розширення профорієнтаційну роботи та можливості для професійного навчання безробітних під замовлення роботодавців.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkij-oblasti-vprovadzhujut-novi-formi-u-galuzi-pracevlashtuvannja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizkij-oblasti-vprovadzhujut-novi-formi-u-galuzi-pracevlashtuvannja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top