У Запорізькій області встановлять 500 відеокамер і 100 зупинок-укриттів

Запорізька область зазнала майже 300 тисяч артилерійських обстрілів від початку військової агресії Росії, повідомив голова ЗОВА Іван Федоров. У відповідь на тривалі виклики безпеки, включаючи сімгодинні повітряні тривоги, які сукупно лунали понад п’ять місяців за останні два роки, область ініціює нові заходи для захисту мешканців.

Основними напрямками дій будуть:

Встановлення 100 зупинок-укриттів. Ці спеціально облаштовані зупинки забезпечать людям можливість сховатися від уламків ворожих ракет. Це значно підвищить безпеку цивільного населення, яке перебуває на вулиці під час обстрілів.Створення системи вуличного відеомоніторингу.Буде встановлено 500 відеокамер із системою розпізнавання обличь. Цей проєкт розроблено у співпраці з правоохоронними органами, які використовуватимуть технології для ідентифікації злочинців і диверсантів, що коригують ворожі атаки.

Федоров зазначив:

«Розуміємо, що за кожним обстрілом стоїть конкретна людина. Ми будемо діяти на випередження, щоб мінімізувати ризики для наших громадян і посилити безпеку у нашій області.»
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizkij-oblasti-vstanovlyat-500-videokamer-i-100-zupinok-ukrittiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top