У Запорізькій області завершують ремонт автошляху вартістю понад 150 мільйонів

Національна автомобільна дорога Н-23 Кропивницький — Кривий Ріг — Запоріжжя, що проходить в межах Запорізької області, потрапила в план робіт на 2021 рік за програмою президента “Велике будівництво”. Тут здійснюють поточний середній ремонт вартістю 190 мільйонів гривень.

Вже облаштовували перехрестя, встановили бордюри та дорожні знаки. Наразі наносять дорожню розмітку холодним пластиком. Така ж буде і на шляху Якимівка — Кирилівка та трасі М-14.

“Якщо розмітка наноситься фарбою — то гарантійний термін такої розмітки складає пів року, 6 місяців. Пластиком — гарантійний термін, відповідно до діючих ДСТУ, складає 3 роки. Також додаються склокульки для того, щоб і нічний час розмітка проявлялася, і щоб водій бачив цю розмітку”, – пояснив в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олег Галич.

Також на цій ділянці облаштують майданчик для зважування великовагового транспорту. Спеціалісти твердять, це дозволить попередити передчасне руйнування доріг.

Щойно всі роботи будуть виконані, ділянку автодороги введуть в експлуатацію. Планується, що це відбудеться вже наступного тижня.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkij-oblasti-zavershujut-remont-avtoshljahu-vartistju-190-miljoniv-griven/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizkij-oblasti-zavershujut-remont-avtoshljahu-vartistju-190-miljoniv-griven

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top