У Запорізькій області зрізають “нову” ділянку дороги: що розповіли шляховики

Восени асфальт поклали, влітку зрізали. Таку картину спостерігають жителі Поліг вже кілька днів і не знаходять пояснення: навіщо одну й ту саму ділянку дороги, де немає ям, ремонтуватимуть двічі за рік.

Проте у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області все пояснили. Як виявилося, торік восени тонкий шар асфальту вклали на ділянці у майже 3 кілометри, бо їздити нею було вже неможливо.

“За рахунок експлуатації було прийнято рішення керівництвом влаштувати там тонкошарове покриття за рахунок експлуатації, тобто роботи капітального характеру коштують набагато дорожче. У принципі служба в тому році думала, щоб зробити ремонт ділянки від Полог до Токмака, це 44 км. Давалися пропозиції на виготовлення проектної документації на цю ділянку дороги. Ми даємо пропозиції, а вже в «Укравтодорі» вони розглядаються, приймаються або не приймаються”, – зазначив начальник відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автодоріг у Запорізькій області Сергій Діденко.

За місяць обіцяють зрізати старе покриття, а завершити ремонт – до кінця року. Загалом “велике будівництво” дороги від Поліг до Токмака, обійдеться у вражаючу суму – 1 мільярд 130 мільйонів гривень.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkij-oblasti-zrizajut-novu-diljanku-dorogi-shho-rozpovili-shljahoviki/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizkij-oblasti-zrizajut-novu-diljanku-dorogi-shho-rozpovili-shljahoviki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top