У Запорізькій обласній державній адміністрації запроваджують у дослідну експлуатацію систему електронного документообігу «АСКОД». Відповідне розпорядження №1047 підписав голова Запорізької ОДА, начальник обласної військової адміністрації Іван Федоров.
Документ визначає порядок дій структурних підрозділів та відповідальних осіб щодо впровадження сучасної системи управління документацією.
Основні завдання
Згідно з розпорядженням, управління з питань цифрового розвитку та інновацій, цифрових трансформацій і цифровізації має:
- провести розподіл ліцензій між користувачами системи та визначити ролі в «АСКОД»;
- розробити короткі інструкції для користувачів і керівників щодо створення, обробки та погодження документів (до 20 жовтня 2025 року);
- надавати консультаційну підтримку структурним підрозділам облдержадміністрації.
Інші підрозділи також залучені
- Відділ управління персоналом до 20 жовтня мав внести до системи дані про організаційну структуру та посадових осіб апарату адміністрації.
- Загальний відділ опрацює функціонал реєстрації та контролю виконання документів, проведе тестування з усіма підрозділами, а також спільно з помічниками керівництва відпрацює алгоритм підготовки резолюцій.
- Відділ роботи із зверненнями громадян мав до 20 жовтня налагодити процес реєстрації та контролю виконання звернень громадян і запитів на інформацію через «АСКОД».
Контроль за виконанням
Контроль за реалізацією розпорядження покладено на керівника апарату обласної державної адміністрації Оксану Кірчеву.
The post У Запорізькій ОДА впроваджують систему «АСКОД»: що відомо first appeared on Портал Акцент.
