У запорізькій школі-інтернаті з’явився новий ігровий майданчик

У Запоріжжі для діток облаштували сучасний майданчик

У Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті «Оберіг» на сьогодні навчається 184 дитини, всі вони мають розумові вади. Для вихованців цього навчального закладу важливий, як особливий підхід до навчання, так і рухливі ігри на свіжому повітрі. Територія школи-інтернату дуже велика, на ній розташовані спортивні та ігрові майданчики, але сучасного комплексу з гірками та гойдалками не було.

школа-інтернат «Оберіг»

Ідея встановити сучасний майданчик виникла у співробітників закладу, але коштів на її реалізацію не було. Тому за допомогою вони звернулися до своїх давніх друзів комбінату «Запоріжсталь».

Ірина Кочкіна

— Дозвілля дітей потребує облаштування та опорядкування, — розповіла директорка школи-інтернату «Оберіг» Ірина Кочкіна. — Ми дуже хотіли, щоб у нас з’явився сучасний ігровий майданчик, де діти могли б змістовно із задоволенням проводити вільний час. Комбінат «Запоріжсталь» завжди дуже швидко відкликається на наші прохання. Вони прислуховуються до нас і дають можливість вибору. Майже за три тижні з їх допомогою нам вдалося влаштувати майданчик. Дуже вчасно у нас з’явився цей майданчик. Тепер наші діти мають можливість більше часу проводити на свіжому повітрі, а це дуже важливо в умовах пандемії коронавірусу.

новий ігровий майданчик

На облаштування майданчику та закупівлю необхідних елементів комбінат «Запоріжсталь» виділив понад 90 тис. грн. На ці кошти були проведені підготовчі роботи для встановлення майданчика, а також закуплений комплекс з гірками, гойдалки та спеціальні елементи. Так, на галявинці, де раніше нічого не було, з’явився сучасний майданчик. Ще на одному майданчику, який був облаштований раніше, встановили нові додаткові елементи для ігор.

 Сергій Самарський

— Завдання дорослих — піклуватися про безтурботне дитинство наших дітей, — зазначив начальник управління соціальної сфери «Запоріжсталі» Сергій Самарський. — Саме тому комбінат «Запоріжсталь» систематично надає всебічну допомогу установам, які так чи інакше працюють із дітьми: школам, інтернатам та різноманітним гуртками. Ми не могли пройти повз прохання школи-інтернату «Оберіг», з яким у нас давні дружні стосунки. Ми допомогли їм встановити сучасний дитячий майданчик. Я сподіваюся, що тепер прогулянки на свіжому повітрі вихованців «Оберіга» будуть більш спортивними і активними. Нехай наші дітлахи стають здоровішими, а комбінат «Запоріжсталь» продовжить всебічну підтримку і співпрацю зі школами та інтернатам нашого міста.

діти гуляють на майданчику

Коли вихованці «Оберігу» повернулися на навчання після канікул та карантину, на них чекав приємний сюрприз — новий майданчик.

Арсеній Аносов

— Мені дуже подобається кататися на нових гірках, раніше у нас таких не було, — каже вихованець «Оберігу» Арсеній Аносов. — Так добре вийти на вулицю, побігати і пограти тут з друзями.

Діти розуміють, що встановити сучасний майданчик було непросто та знають, хто допоміг.

 Радіон Павленко

— Ми дуже вдячні комбінату «Запоріжсталь» за новий ігровий майданчик, — сказав Радіон Павленко. — Ми дуже раді, що цей майданчик у нас з’явилася. Тепер ми можемо тут весело грати.

Напередодні дня народження комбінату «Запоріжсталь» співробітники школи-інтернату «Оберіг» привітали весь колектив підприємства зі святом.

— Ми щиро вітаємо наших шефів, наших друзів з днем народження, — сказала Ірина Кочкіна. — Бажаємо міцного здоров’я всьому колективу комбінату, економічного процвітання. Щоб ніякий коронавірус не заважав працювати такій могутній компанії, як «Запоріжсталь».

Нагадаємо, комбінат «Запоріжсталь» постійно допомагає школі-інтернату «Оберіг». На всі свята діти отримують подарунки, за кошти комбінату облаштовуються класи та територія закладу, виконуються ремонтні роботи, висаджуються дерева та чагарники, встановлюються майданчики.

Читайте также: В Запорожье устроят вечеринку со звездой и призами.

майданчикСообщение У запорізькій школі-інтернаті з’явився новий ігровий майданчик появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkiy-shkoli-internati-z-yavivsya-noviy-igroviy-maydanchik

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top