У запорізькій школі та лікарні розповіли про клінічну смерть старшокласника

Учора ми повідомляли, що в Запоріжжі у школяра, який заходився в школі зупинилось серце. Олександр наразі знаходиться в медикаментозній комі в дитячій клініці.

Учора, 27-го грудня, школяр переніс клінічну смерть в шкільній роздягальні. Повідомляється, що у старшокласників повинен був бути останній, сьомий урок –фізкультура. Діти пішли до роздягальні аби підготуватись, але Саші стало зле і він знепритомнів. Одразу після цього його однокласники повідомили вчителю фізкультури та медсестрі про те, що Саша «не дихає». Саме вчитель та шкільний доктор боролись за життя хлопця до приїзду швидкої.

Непрямий масаж серця працівники закладу робили учню приблизно 5-7 хвилин, це допомагало періодично повертати дихання, але перед приїздом лікарів воно зупинилось зовсім. За життя в школі боролись одразу 2 швидких приблизно хвилин 40. Школяра реанімували і відвезли до лікарні у тяжкому стані.

Зараз Саша знаходиться в медикаментозному сні. Як розповів повідомив головний лікар Запорізької обласної дитячої лікарні Юрій Борзенко, Саша знаходиться на штучній  вентиляції легенів. Зараз йому необхідні великі дози препаратів, які стимулюють кровообіг і серцеву діяльність. Стан хлопця наразі залишається вкрай нестабільним.

У школі розповіли, що хлопець був здоровою дитиною, зараз проводяться перевірки стосовно вродженних захворювань, адже інфаркт, отруєння – не підтвердились.

Джерело: ДепоЗапоріжжя.

Читайте також: В Запоріжжі у старшокласника зупинилося серце на перед уроком фізкультури (ФОТО)

Сообщение У запорізькій школі та лікарні розповіли про клінічну смерть старшокласника появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/u-zaporizkij-shkoli-ta-likarni-rozpovili-pro-klinichnu-smert-starshoklasnika.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top