У запорізькій стоматологічній поліклініці продовжується масштабний ремонт

Ще 15 квітня Запорізька міська рада ухвалила рішення про злиття міських 4-ї та дитячої стоматологічних поліклінік. Задля підвищення якості спеціалізованої допомоги та раціонального використання коштів. Так утворилась стоматологічна поліклініка №1, яка обслуговує доросле та дитяче населення Вознесенівського району. Для того, аби розмістити у ній всіх спеціалістів, та облаштувати необхідний простір, було вирішено задіяти цокольний поверх. Третій місяць там тривають ремонтні роботи.

На цьому поверсі зробили сучасний ремонт, замінили вікна, проводку, незабаром встановлять нові меблі. Приміщення зонували під 6 кабінетів для адміністративного блоку. Коли адміністрація установи переселиться у нові кабінети, на 1-му поверсі поліклініки розпочнеться ремонт. Тут облаштують лікувальний блок для дітей та інвалідів.

Та це відбудеться вже у другій черзі реконструкції. А поки, на півмільйона гривень, виділених на перший етап, завершать ремонт у цоколі та оновлять ганок. Спеціалісти дитячої стоматологічної поліклініки переїдуть до нових кабінетів вже у наступному році.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkij-stomatologichnij-poliklinitsi-prodovzhuyetsya-masshtabnij-remont/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top