У Запорізькій міськраді очікувано своєї провини за скандал із землею ветеранів АТО ніхто не визнав

Фото: Forpost

Як ми вже повідомляли, сьогодні, 23 травня, біля Запорізької міськради зібралися АТОшники, аби розібратися, як так вийшло, що їм виділили землі, які по факту належать іншим людям.

Велика частина землі, яку міськрада виділила для розробки детальних планів з розпаювання бійцям АТО, в нульових роках роздали різним людям. Наразі за «розпил» землі судять тодішнього главу Вільнянської РДА та начальницю земельного управління. Близько 14:00 невелика кількість людей на чолі з Андрієм Несмачним та Андрієм Хімічем прийшли знайти винних, а головне вихід із цієї дивної ситуації.

Близько 10 людей запросили до приміщення аби так сказати «тет-а-тет» вирішити «конфуз», який допустила міська влада. Очікувано на першій зустрічі нічого не вирішилось. Представники Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області та Головне управління архітектури і містобудування постійно звертали вину один одного. Правди так і не добились.

У кабінеті прозвучала доволі дивна ідея, що ці землі готове викупити місто, щоб потім роздати військовим. Останні (військові) постановили своє остаточне ні, наголошуючи, в який резонанс це рішення може вилитись.

«Моя суб’єктивна думка наше управління архітектури разом з кадастром грали в пінг-понг. Постійно перекладали вину один на одного. То папери не дійшли, то дійшли не ті, що треба. Загалом, розмова йшла в такому руслі. Домовились до того, що місто разом з кадастром плідно попрацюють. В результаті чого нам виділять все-таки проекти, виділять ділянки, пообіцяли найближчим часом 600 ділянок. Ми вже не віримо цим всім структурам. Тому сьогодні написали звернення до мера Володимира Буряка зареєстрували його, через канцелярію направили куди треба. Наступного тижня чекаємо якоїсь відповіді», – розповідає журналістам «Forpost» Андрій Хімічев.

Наступного тижня постраждалі планують завітати на сесію, подивитись як просувається сесія, заодно, про себе нагадати. Відтепер владу беруть під жорсткий контроль.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkij-miskradi-ochikuvano-svoiei-provini-za-skandal-iz-zemleju-veteraniv-ato-nihto-ne-viznav.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top