У Запорізькій міськраді роздавали обіцянки та далі діло не пішло, довелося за справу братись волонтерам (ФОТО)

Фото зі сторінки у Facebook Святослава Щербіни

У Запоріжжі можновладці не надто дбайливо ставляться до історії, архітектурних пам’яток легенд. У соціальних мережах з’явився черговий факт цьому підтвердження.

На Набережній неподалік Вознесенівського базару розкинулась Тарасова груша. У 1983 році Тарас Шевченко зупинився в Запоріжжі у знайомого Прокопа Булата. Літні ночі у нас надзвичайно жаркі, тож майбутній Кобзар попросився переночувати під деревом. Від тоді воно стало символом для нашого міста. Перед часом не встояли будинки, однак не 220 річна груша.

Історики, волонтери, просто небайдужі люди дуже бережно ставляться до цього надбання природи. Щороку, біля неї збиралися рідні Прокопа Булата аби вшанувати пам’ять видатного українця. Грушу огороджувала спеціальна металевий парканчик. Святослав Щербина завітавши до цього місця побачив, що металевої споруди вже немає. Про це чоловік повідомив на своїй сторінці у Facebook. Він негайно вирушив до міськради, пройшов ряд департаментів та установ. Чиновники пообіцяли все зробили, але не виконали.

Фото зі сторінки у Facebook Святослава Щербіни

Зрозумівши, що помочі від влади годі чекати, люди взяли все у свої руки. Вчора, 19 травня, скосили на місці бур’яни, зібрали сміття, розмістили камені по колу Груші та встановили сталу із зображенням Тараса Шевченка.

Згодом з’являться клумби, газон, паркан звісно без зусиль осіб, які безпосередньо мають цим займатись.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkij-miskradi-rozdavali-obicjanki-ta-dali-dilo-ne-pishlo-dovelosja-za-spravu-bratis-volonteram-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top