У Запорізькій області хлопець спорудив диво-машину

Не мотоцикл, не квадроцикл і, навіть, не мотоблок. Назви транспортному засобу його господар Андрій Філобок ще не вигадав, однак із закритими очима може розповісти про кожну деталь машини.

В якості кузова послугувала стара коляска з мотоциклу «Планета». Так з різних частин, у руках Андрія, молодого тракториста з села Басань Пологівського району, старенький квадроцикл перетворився на новий, не схожий на інші транспортний засіб. Майстрував його хлопець ночами у власному гаражі.

Ідея переконструювати квадроцикл з’явилася у хлопця давно. Це щось схоже на мрію дитинства, зізнається Андрій. Ще юнаком вдалося скласти велосипед типу «тандем», вже після 20-ти дійшла черга до міні-авто.

Максимальна швидкість «квадро-мотоциклу» — 70 км/год. Апарат працює на бензині, але досить економний. Автор виробу зізнається задоволений апаратом, але дещо потрібно вдосконалити. Наразі їздить ним вулицями свого села. Односельчани дивуються та просять покататися.

Майстер зізнається, уже має плани щодо створення нового виробу на основі старого мотоцикла. Але поки демонструвати заготовки зарано.

А на незвичайний квадро-мотоцикл попереду чекають випробування на господарстві, на сільському городі, чи витримає? Господар сподівається, що так, адже після реконструкції апарат став набагато кращим.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkij-oblasti-hlopets-sporudiv-divo-mashinu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top