У Запорізькій області очікують на приїзд дружини президента

Фото: Google.com

На сайті Запорізької обласної адміністрації з’явилася інформація, що завтра, 19 лютого, з офіційним візитом до Запорізької області прибуде Марина Порошенко.

Перша леді завітає до інклюзивно-ресурсного центру у Балабинському навчально-виховному комплексі «Гімназія» «Престиж», де розпочне навчання для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів з використання програми Автоматизованої інформаційної системи «Інклюзія» та презентує методики для проведення комплексно-педагогічної оцінки. Також вона відвідає Кушугумський НВК «Гімназія «Інтелект», де побуває інтерактивні навчання.

Нагадаємо, Марина Порошенко давно займається просуванням інклюзивної освіти в Україні. Щоб забезпечити дітям рівний доступ до освіти.

«Рівень свідомості нації та ступінь розвитку суспільства, в якому ми живемо, визначається рівнем підтримки, гуманізм і толерантності у становленні до не таких, як ти сам. Саме тому Благодійний фонд Порошенка у співпраці з Міністерством освіти та науки займається впровадженням інклюзивного освітнього середовища в Україні», – говорить вона.

ПОДЕЛИТЬСЯ Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkij-oblasti-ochikujut-na-priizd-druzhini-prezidenta.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top