У Запорізькому цирку для вистав використовують червонокнижних ведмедів

Організація UAnimals звернулася до Запорізького цирку та Міністерства культури з вимогою припинити експлуатацію червонокнижних ведмедів.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на повідомлення організації.

Раніше активісти звернули увагу на те, що Запорізький цирк у своїх афішах запрошує на вистави за участю бурих ведмедів. Також юристи UAnimals отримали відеозаписи з вистав, де видно трюки з ведмедем.

Бурий ведмідь занесений до Червоної книги України. Закон забороняє використовувати цих тварин у комерційних цілях. Утримувати їх у неволі можна тільки з науковою метою і лише з необхідним дозволом від Національної комісії з питань Червоної книги України.
Про це йдеться у законах «Про тваринний світ» і «Про Червону книгу України».

Ми вимагаємо надати дозвільні документи на утримання червонокнижної тварини в неволі та припинити експлуатувати ведмедя у циркових виставах, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно Акцент писав про те, як ведмідь напав на дресирувальника у Запорізькому цирку.

Тварина раптово втратила контроль і почала агресивно поводити себе. Ведмідь був швидко заспокоєний. Відвідувачі цирку, серед яких було чимало сімей з дітьми, вражені подією, але ніхто не постраждав. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizkomu-tsirku-dlya-vistav-vikoristovuyut-chervonoknizhnih-vedmediv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top