У Запорізькому моргу діється страшне: мешканці розповідають жахливі історії

Мешканці Запоріжжя і не тільки розповідають жахливі історії, котрі відбуваються в Запорізькому моргу №4. Цей морг приймає людей, які не перенесли COVID-19.

Зокрема одну з таких історій описала лідерка жіночого руху Ірина Суслова на своїй сторінці в Фейсбук, вказавши, що подія трапилася із близькими лідерки з Запоріжжя Світлани Крюкової.

Ірина розповіла, що 83-річна свекруха колеги з Запоріжжя захворіла та не змогла перенести недугу. Але найстрашніше було попереду. У лікарні зазначили, що тіло відвезуть до моргу №4. Далі зі слів оригіналу:

“На місці з’ясувалося, що перенести померлу з машини всередину просто нікому, оскільки вся бригада супроводу складається з крихітної медсестри і водія. Тож синам покійної довелося купувати захисні костюми і вивантажувати тіло матері самотужки.

Але морг виявився зачиненим. Патологоанатом по телефону пояснив, що його єдиний помічник – санітар заразився коронавірусом і пішов на лікарняний, решта звільнилися. Медик працює сам і нині має два законних вихідних.

Оскільки люди від коронавірусу мруть і в суботу, і в неділю, а це – єдиний морг, куди звозять тіла загиблих від ковіду з усієї області, то його уже просто не зачиняють на замок. Виймаєш гвіздок з петель, заносиш тіло і кладеш. Приблизно так пояснили схему дій шокованій родині. Коли ж морг відчинили, то побачене жахнуло навіть дорослих чоловіків. Усюди у хаотичному порядку на долівці лежали тіла померлих. Якісь – у пластикових мішках, якісь оголені, з ганчірками на обличчях. Жодного холодильника, лише – пристрій для кварцювання. Жодне ритуальне агентство не погодилося підготувати тіло померлої, у морзі теж відмовилися її бодай одягти, порадивши просто покласти речі зверху на пакет. Так і поховали…”. Лікарі працюють у жахливих умовах, так само як і люди помирають у ще жахливіших. З такими словами Ірина звертається до міністра охорони здоров’я.

Сообщение У Запорізькому моргу діється страшне: мешканці розповідають жахливі історії появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkomu-morgu-diietsja-strashne-meshkanci-rozpovidajut-zhahlivi-istorii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top