У запорізькому музеї техніки “Фаетон” з’явився новий експонат

Уявіть собі футбол, дещо більший м’яч і головне — усі гравці – на мотоциклах. Видовище досить оригінальне. Свого часу такий вид спорту, як мотобол підкорив не одну країну.

“Це мотоцикл для дуже цікавої та популярної гри в 60, 70, навіть у 80-ті роки — це мотобол. У ті роки, протягом майже 20-ти років радянська збірна з мотоболу була європейським лідером. А там були досить серйозні мотобольні гранди — це Німеччина, Франція, Італія, Фінляндія. До речі, фіни є засновниками цього виду спорту. Перший серйозний матч відбувся у Фінляндії в 1930-му році”, – розповів співробітник музею техніки “Фаетон” Семен Мушер.

Відповідно, від, так би мовити, цивільних мотоциклів цей відрізняється особливістю конструкції. Зокрема, перемкнути передачу та загальмувати на такому мотоциклі можна обома ногами – як лівою, так і правою.

Особливої реставрації чи ремонту мотоцикл не потребував. Традиції незмінні – як і всі інші експонати музею, цей байк — на ходу.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkomu-muzei-tehniki-faeton-zjavivsja-novij-eksponat/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizkomu-muzei-tehniki-faeton-zjavivsja-novij-eksponat

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top