У Запорізькому повітрі виявили підвищену концентрацію небезпечних речовин

Фахівці центру контролю та профілактики хвороб за допомогою мобільної еколабораторії здійснили виміри якості атмосферного повітря на території житлової забудови. Результат показав перевищення максимально допустимих концентрацій забруднюючих речовин, у повітрі. Про це повідомили у Запорізькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Протягом дня були проведені планові моніторингові дослідження атмосферного повітря на території  житлової  забудови по північному напрямку факелу викидів в точках по вул. Билкіна, буд. 14 (Заводський район), м. пл. Профспілок , буд. 2 (Вознесенівський район), з визначенням максимально-разових концентрацій  пилу загального, дрібнодисперсного пилу діаметром 2,5 мкм (PM2.5), дрібнодисперсного пилу діаметром 10 мкм (PM10), діоксиду азоту, оксиду азоту, озону, оксиду вуглецю, хлору.

Зафіксоване перевищення максимально-разових концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі на вулиці Билкіна поаміаку– 0,38 мг/м3, в 1,9 рази вище ГДК та по сірководню – 0,01 мг/м3, в 1,25 рази вище ГДК.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkomu-povitri-vyiavyly-pidvyshchenu-kontsentratsiiu-nebezpechnykh-rechovyn.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top