У Запорізькому районі знайшли звалище з небезпечними відходами

Влике звалище днями знайшли місцеві і повідомили про це журналістам. Чого тільки тут не побачили: термометри, ліки, діжки з отруйним хлорметаном, люмінесцентні та ртутні лампи – і це далеко не повний перелік знахідок.

Окрім повітря небезпечні речовини можуть потрапляти у землю і далі до ґрунтових вод. Неважко уявити, як від цього можуть страждати люди. Чи не у кожного з місцевих у дворі є свердловина.

Утилізувати відходи не так просто. Спершу, кажуть фахівці, потрібно дізнатися їх склад. Коли будуть відомі результати досліджень, з обласного бюджету мають виділити кошти на утилізацію небезпечних відходів. А поки ж відкрите кримінальне провадження. Слідство триває. Керівництво «Запоріжпромекологія» притягнуть і до адміністративної відповідальності. Нажаль, штрафи згідно з діючим законодавством — мінімальні.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkomu-rajoni-znajshli-zvalishhe-z-nebezpechnimi-vidhodami/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizkomu-rajoni-znajshli-zvalishhe-z-nebezpechnimi-vidhodami

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top